Provoz e-shopu je momentálně pozastavený a pracuje se na jeho nastavení. Všechny případné objednávky budou stornovány. Děkuji za pochopení.

Způsoby nošení

Masky jsou univerzální a přizpůsobí se téměř každému stylu. Po obou koncích jsou zapošity pružným švem a proto není potřeba žádných dalších pomůcek pro jejich správné využití.

Ochrana obličeje

Maska na obličeji (faceshield) ochrání tvář před nepříznivými vlivy. Není potřeba zvlášť představovat. Přesto je potřeba zmínit, že všechny masky jsou navrženy pro tento způsob nošení.

Ochrana vlasů

Nošení masky pro ochranu vlasů

Použijte šátek pro spletení a ochranu vlasů.

Ochrana hlavy

Nošení masky pro ochranu hlavy

Šátek můžete použít například jako čelenku.

Ochrana krku

Nošení masky pro ochranu krku

Buďte ready na rychlé nasazení masky jako faceshield. Mezi tím chraňte svůj krk před vnějšími vlivy.

Nouzové ošetření zlomeniny a jiných zranění

Při sportu se může stát nepříjemný incident, který přivodí zranění vám nebo někomu jinému. Raději se takovým situacím vyhýbejte předvídáním a nošením dalšího ochranného vybavení. Pokud se přesto do takové situace dostanete a budete muset poskytnout první pomoc, můžete masku využít jako nouzové škrtidlo, dlahu nebo obvaz.

V případě, že se rozhodnete masku použít při záchraně nebo ošetření zranění, ujistěte se, že není příliš špinavá, propocená a že nemáte jinou možnost.

Je-li potřeba, masku rozstřihněte nebo s trochou hrubé síly roztrhněte. Pro fixaci zlomeniny použijte větev nebo jiný pevný materiál. Šátkem jej snadno upevníte a vyhledáte odbornou pomoc.